Pokrycia Dachowe  Nasza Firma posiada w swojej ofercie:

   -  blachodachówki,
   -  blachy trapezowe - profile dachowe,
   -  panele dachowe na rąbek,
   -  akcesoria dachowe,
   -  typowe obróbki blacharskie,
   -  profile konstrukcyjne,
   -  elewacje,
   -  rynny.

kolorystyka
   Oferowana przez naszą firmę blachodachówka, jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.

Wybierz produkt:

   -  SZAFIR,
   -  KRON,
   -  RUBIN PLUS.

   System rynien stalowych proponowany przez firmę Pruszyński jest kompletnym systemem odwadniania - idealnym dla każdego dachu, przeznaczony jest dla nowych i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia.

   Niewątpliwą zaletą powlekanych rynien stalowych jest ich wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie poliuretanu jako powłoki zabezpieczającej, która posiada doskonałe parametry użytkowe powoduje niezawodność przez długie lata. Oferowane rynny są głębsze, w związku z czym są w stanie odebrać więcej wód opadowych bez obawy przed przelewaniem.
   Połączenia rynien ze sobą oraz narożnikami odbywają się przy pomocy złączki rynnowej z uszczelką i nie wymagają dodatkowych uszczelnień.
Prostota i łatwość montażu została wielokrotnie potwierdzona przez wykonawców.

System dostępny jest w dwóch rozmiarach:

   -  rynna 125 i rura 90 mm,
   -  rynna 150 i rura 100 mm.